shopify visitor statistics

Annunakiler Gerçek mi?

You may also like...

9 Responses

 1. Engin Varol diyor ki:

  Güzel bilgiler için teşekkürler…..Ay yapay kapalı ceza evinden….Dünya açık ceza evine….hoş geldiniz…Hikayeler……ademoğlunun..İnsan olmasına kadar….masal….hikaye..destan…vs olarak…devirdaim….

 2. Yılmaz Asil diyor ki:

  Çok aradık fakat 3-4 metre boyundaki erkeklere ait 1 kemikcik bulamadık.
  Sümer tabletleri çok önemli tarihî belgeler fakat ne yazdığını biz bilmiyoruz.
  En ünlü Sümerologumuz Prof. Hanım, 50 yıl devletin kaynakları ile araştırdı amma ortada bir şey yok. Bir de kendini öyle pazarladı ki, inanılmaz bir otorite oldu.

  • Caner Sesver diyor ki:

   Sizin yetkinliğinizi merak ettim sümerler konusunda? Akademik ya da herhangi bir çalışmanız var sanırım bu konuda. “Prof. Hanım” tüm kutsal kitaplardaki betimlemeler, anlatılar, Sümer yazıt ve anlatımlarında bulunmaktadır der. Bu epey çarpıcı bir tespit sanırım.

  • Drink the devils blood diyor ki:

   Çünkü en nihayetinde onlar bir “varlık”tı. Ve tiamat da yaşayan varlıklar değildiler.
   Onlar birer canlı değildiler. Ve gezegenlerine geri döndüler.

 3. Janset Kunter diyor ki:

  Tesadüf eseri elime geçen kozmik şifre kitabında sitchin tüm sorularıma cevap verdi. Umarım bu aydınlanma, bağnaz toplumlar tarafından engellenmez. Harika bir özet vermişsiniz. Saygılar

 4. Ismet diyor ki:

  Bir tane kaynak gösterseydin keşke.

  • Mehmet aslan diyor ki:

   Adam demiş ya tarihler yıllar araştırmacılar daha ne yapsın bu arada kaynak:sümer tabletleri. Umarım anlamışsındır.

 5. Mehmet aslan diyor ki:

  Öncelikle merhaba dostum bana kalırsa bu anlattıkların çok inandırıcı ve gerçekçi ama annunakiler teorisini çürüten tek bir şey var sümer tabletlerindeki yazılara göre annunAkiler tiAmant gezegenine(ozamanlar ki dünya) nibiru isimli bir gezegenden geldiler ve orda insan ırkını yarattılar İşte bu yazıt dinimiz islam ile çelişiyor ve bu yüzden benim kanaatimce annunAkiler gerçekmdeğil. Genede başarılu bir yazı tebrikler

 6. Selman Çiğdem diyor ki:

  Evrim sonucu “Homo rudolfensis” adlı ilk insan türü yeryüzünde 2.4-1.8 milyon yıl önce ortaya çıktı. Bu türü Homo habilis, Homo ergaster, Homo Erektus, Homo antecessor, Homo neanderthalensis, Homo heidelbergensis, Homo denisova, Homo sapiens izledi ve son olarak modern insan 384 bin-200 bin yıl öncesinden Homo sapiens sapiens evrimleşti ve günümüzde varlığını sürdürmektedir. Hominidler (insansılar), 300 bin yıl önce değil, 4 milyon yıl önce yaşamışlardır. 300 bin yıl önce yeryüzünde Homo neanderthalensis, Homo heidelbergensis, Homo denisova, Homo sapiens (modern insan) insan türleri yaşamakta idiler. Biliniz istedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir