Ay’a Gerçekten Gidildi mi?

Bu yazılar ilginizi çekebilir...

3 Responses

  1. Mehmet Tevfik Temiztürk dedi ki:

    Ay’da zorumuza giden olaylar olmuş olabilir, Ezan okuyan uzaylı, bizi karşılayan gruplar, Ay’daki dev gemi enkazı, şehir harabeleri, kurulmuş koloniler, yaşayan mülteci uzaylılar vs. vs. İnsan bencil tür olduğundan bu hakikatler işimize gelmez. Yoksa kargaşalarımız diner. Bir zümre nemalanamaz. Onun için gerçekler kapatılıp suni resimler stüdyo vs konulmuş olabilir.

  2. Celal Bolat dedi ki:

    Aya gidenlerin gölgelerin kontrol edebilirseniz bence edin çünkü ışık önde oluyor fakat astronotun gölgesi farklı yerde oluyor arkasında olması gerekirken sağda solda dolaşıyor.

  3. Mustafa Metin Sezgin dedi ki:

    ABD yönetimi hertürlü emperyalist yalanları ortaya atabilecek ve 11 eylül olayında olduğu gibi dünyayı aldatmak için hertürlü sahtekarlığı yapabilecek tıynette bir yönetimdir.Bu nedenle Aya gidilmediği olasılığı üzerinde dikkatle durulmalıdır.Ben o gün 1969 temmuzunda Hakkari de Yedek Subaylık görevini yapıyordum. Sanırım 1967 veya 1968 yılında İstanbulda izlediğim bir konferansta bir bilim adamı Aya gidilemeyeceğini Aya ayak basıldığı ve orada incelemeler yapıldığında büyük infilaklar olabileceğini iddia etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: